Deck chair on the tropical beach.

Zlateslevy.cz

Chcete pravidelně využívat hromadného nakupování? Chybu rozhodně neuděláte, zvlášť pokud si vyberete vhodný slevový portál, kterému zůstanete naprosto věrni.

Zlateslevy.cz jsou ideální možností, jak nejenže využít formyhromadného nakupování, ale zároveň dostanete za své utracené peníze nějaké bonusy pro kasina a slovenských kasin, v případě Zlateslevy.cz jde o zlaťáky, které dostáváte s každým novým nákupem. Zlaťáky jsou vlastně virtuální měnou, kterou si vymyslely samy Zlateslevy.cz a díky ní tak mohou odměnit své zákazníkyza věrnost a pravidelné nakupování.

A ačkoli se v souvislosti s hromadným nakupováním mluví hlavně o pobytech, na stránkách Zlateslevy.cz najdete velmi širokou nabídku gurmánských zážitků, adrenalinových sportů nebo módy. Každý den vám Zlatéslevy.cz přináší možnost nakupování, za které navíc nebudete náležitě odměněni.

Jak již bylo řečeno, zlaťáky získáváte s každým novým nákupem. Pro každého zákazníka je velkou výhodou, že zlaťáky lze měnit za klasické peníze a tak získat značnou slevu v rámci dalších budoucích nákupů. Jaké jsou ale podmínky pro získání zlaťáků? V první řadě je nutná registrace. Ani v tomto případě ale nepřijdete zkrátka, protože s registrací přistane na vaše konto celkem 200 zlaťáků a s každým dalším nákupem budete získávat další a další. Budete si denně prohlížet nové a nové nabídky na slevy? Pak se dívejte pořádně, protože u některých nabídek jsou umístěny měšce, které pro vás znamenají zlaťáky navíc. Pro registrované zákazníky jsou ale připraveny i různé hry, akce nebo VIP slevy.

Zlateslevy.cz přináší kompletní nabídku slev na jednom místě. Všechny slevy jsou přehledně zařazeny do jednotlivých kategorií, z nichž je možné vybírat. Tak na co ještě čekáte? Už jste se registrovali na Zlateslevy.cz a získali tak zlaťáky navíc a možnost výhodného nákupu?